Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem:

  • ZNACZNYM
  • UMIARKOWANYM
  • LEKKIM

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe,
  • praca w systemie zmianowym,
  • elastyczny grafik,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
  • zwrot kosztów za leki dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego: ciśnieniomierz/inhalator/aparat słuchowy/okulary/soczewki/buty ortopedyczne/ortezy,
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • dla najlepszych - możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony

Obowiązki:

  • zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu,
  • reagowanie na zagrożenia,
  • przestrzeganie procedur,
  • współpraca z Klientem,

Kwalifikacje:

  • niekaralność,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,

Wymagania:

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
  • chęci i motywacji do podjęcia pracy,
  • sumienność, zaangażowanie i punktualność.
  • dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt.

Dodatkowe świadczenia:

  • dofinansowanie do wczasów
  • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach obejmujące Pracowników, Współmałżonków/Partnerów oraz pełnoletnie dzieci.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 16:00:

600 250 005
504 224 385