• 12 276 21 48

  • 12 276 65 31

  • biuro@usi.skawina.pl

a
a- a+
O nas

Zaufanie wewnątrz firmy jest równie ważne, jak zaufanie pomiędzy firmą i jej klientami. Zresztą oba wzajemnie się wspierają, a nawet więcej - jedno bez drugiego nie może trwale istnieć.

Stefan Dunin-Wąsowicz Członek Zarządu, Associate Director

Doświadczenie

USI Skawina, działa na rynku ochrony nieprzerwanie od 1990 roku, co daje  28- lat doświadczenie w branży. Poprzez jakość naszej działalności i oferowanych usług zdobyliśmy zaufanie oraz przychylność naszych klientów. Spółdzielnia działa na terenie całego kraju świadcząc usługi ochrony w ramach posiadanej Koncesji MSWiA nr L0239/00 jak również usługi porządkowe. Działalność nasza jest również objęta polisą OC o wartości 6 000 000 zł. Naszymi Klientami opiekuje się wykwalifikowana kadra i to właśnie ona jest dla nas kluczem do sukcesu. Hołubimy poglądowi, że świadoma załoga to skuteczność i odpowiedzialność stąd dbałość w doborze kadry podstawowej, koordynacyjnej i nadzorującej.

Grupa USI

Powiększając wachlarz oferowanych przez nas usług oraz podnosząc jakość ich realizacji, do Państwa dyspozycji Spółdzielnia w 2011r. powołała do działania Spółkę „USI-Skawina” Sp. z o.o, której jest właścicielem. 
Spółka z uwagi na strukturę kadrową udziela ulg na PFRON.
Obydwie firmy tworzą grupę kapitałową umownie określaną GRUPA USI.

Cele i odpowiedzialność

Naszym celem jest pokazywanie pracownikom, równości między osobami niepełnosprawnymi, a pełnosprawnymi. Osoby niepełnosprawne nie mogą być wykluczane ze środowiska pracy, a my jako pracodawca bierzemy na siebie odpowiedzialność związana z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Nie boimy się takiej prospołecznej działalności. Staramy się, aby wszyscy ludzie na rynku pracy byli traktowani w równy sposób, nie wykluczamy nikogo. Naszym celem jest również zmiana realiów w naszej branży. Chcemy aby wartość bezpieczeństwa była postrzegana przez pryzmat jakości, a nie jak dotychczas najniższej ceny. Zawód pracownik ochrony to coś więcej niż zawód to pasja i chęć służenia dla innych. Wspólnie zmieńmy postawę i budujmy lepszy, przyjazny świat.

Wartości

USI SKAWINA już od czasów jej założenia stara się krzewić wśród swoich pracowników wartości takie jak koleżeństwo, uczciwość, solidna praca. Pracują u Nas zarówno ludzie pełnosprawni jak i niepełnosprawni. Jednak dla Nas istotnym czynnikiem są ich kwalifikacje, a nie ich ograniczenia. Od lat staramy się walczyć ze stereotypem, że osoba niepełnosprawna to tylko kłopot dla pracodawcy. W USI staramy się by Nasi pracownicy czuli się przede wszystkim bezpiecznie. Dla każdego z nich oznacza to zupełnie coś innego na przykład:

  • bezpieczeństwo to stabilne zatrudnienie
  • to umowa o pracę
  • to wpływ pensji na konto na czas

Staramy się pokazać naszym pracownikom oraz klientom, że człowiek niepełnosprawny nie jest w niczym gorszy od człowieka pełnosprawnego. Bycie osobą niepełnosprawną nie jest niczym złym, a my jako pracodawca bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z zatrudnieniem takiej osoby i przede wszystkim nie boimy się takiej odpowiedzialności.

NAJLEPSZĄ WIZYTÓWKĄ I AMBASADORAMI MARKI SĄ ZADOWOLENI PRACOWNICY. NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ JEST POZIOM I JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG.

Nasza misja
Certyfikaty i nagrody

W swoim dorobku posiadamy liczne certyfikaty za rzetelność, wiarygodność i doświadczenie w biznesie. W II Edycji Ogólnopolskiego Programu „Solidny Partner”, celem którego jest zapewnienie korzystnych możliwości rozwoju firmy dla rzetelnych przedsiębiorców oraz promowanie społecznej odpowiedzialności biznesu nasza działalność została doceniona przyznaniem tytułu Solidny Partner.

Unijne Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych

Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE (określane jako „RODO”).


Jesteśmy w posiadaniu Państwa biznesowych danych teleadresowych. Zapewniamy, że bezpieczeństwo Państwa danych osobowych to jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy, dlatego wprowadziliśmy zmiany w zakresie procedur oraz systemów informatycznych dostosowując naszą firmę do wymogów RODO.

Jako organizacja:

• Przeprowadziliśmy audyt naszych zasobów i procesów
• Poprawiliśmy zabezpieczenia fizyczne i informatyczne
• Powołaliśmy dedykowanego Inspektora Ochrony Danych
• Dostosowaliśmy i poprawiliśmy procedury dot. Przetwarzania i Ochrony danych osobowych m.in. monitorowania i reagowania na naruszenia ochrony danych


W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@usi.skawina.pl


Poniżej znajdują się odpowiednie klauzule: 


SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – DLA PRACOWNIKÓW/ZLECENIOBIORCÓW
SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – MONITORING
SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – OCHRONA FIZYCZNA
SPEŁNIENIE OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO – REKRUTACJA

Załączniki: