• 12 276 21 48

  • 12 276 65 31

  • biuro@usi.skawina.pl

a
a- a+

Aktualności

Bezpośrednia ochrona fizyczna obiektu polega na stacjonarnej obecności doświadczonych, odznaczających się wysokim poziomem kultury osobistej pracowników ochrony na strzeżonym terenie. Ich zadaniem jest zapobieganie naruszeniom porządku, kradzieżom, włamaniom lub wyrządzaniu innego rodzaju szkód. Dbamy o to, aby odpowiednio przeszkoleni pracownicy zapewnili bezpieczeństwo podległych nam instytucji oraz obiektów.  Zapraszamy do współpracy.

W związku z rozwojem USI postanowiliśmy odświeżyć wizerunek firmy zmieniając Logo oraz tworząc spójny system identyfikacji wizualnej.  Stworzyliśmy również nową witrynę internetową zgodną z powstałym wizerunkiem i podążającą za najnowszymi trendami w dziedzinie projektowania stron „www”.  Mamy nadzieję, iż nowy wygląd naszej firmy w pozytywny sposób wpłynie na jej postrzeganie na rynku i umocni ją w gronie najlepszych podmiotów w branży. Zapraszamy do zapoznania się.

2018-02-01

Usługowa Spółdzielnia Inwalidów - działamy na rynku od 31 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: