Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe
  • praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę
  • zwrot kosztów za leki
  • dofinansowanie do zakupu sprzętu rehabilitacyjnego: ciśnieniomierz/inhalator/aparat słuchowy/okulary/soczewki/buty ortopedyczne/ortezy
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy

Obowiązki:

  • dbałość o utrzymanie czystości powierzchni
  • uzupełnianie na bieżąco środków higieny
  • przestrzeganie procedur związanych z utrzymaniem czystości obiektu

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • chęci i motywacja do podjęcia pracy
  • sumienność, zaangażowanie, dokładność i punktualność
  • dbałość o dobre mienie firmy i powierzony sprzęt
  • dyspozycyjność

Dodatkowe świadczenia:

  • dofinansowanie do wczasów
  • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach obejmujące Pracowników, Współmałżonków/Partnerów oraz pełnoletnie dzieci.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 - 16:00:

600 250 005
606 880 042